Firma HR Consulting Partners Agencja Pracy Tymczasowej, Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. z Bielska – Białej pilnie poszukuje pracowników do pracy w Zakładach Mięsnych Henryk Kania S.A. na stanowiska:

PRACOWNIK ETYKIETOWANIA, PAKOWACZ, PRACOWNIK PRODUKCJI WĘDLIN

Wymagania: wykształcenie zasadnicze (mile widziane wykształcenie z branży spożywczej), książeczka Sanepid, dokładność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobry stan zdrowia, wysoka sprawność ruchowa, brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze od +4°C do +8°C, umiejętność pracy w zespole, co najmniej 1 rok doświadczenia w produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem;

Zakres obowiązków: prace pomocnicze prze produkcji wędlin, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy;

Warunki zatrudnienia:
PRACOWNIK MAGAZYNU PRZYJĘCIA SUROWCA

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność, uprawniania na wózki widłowe, książeczka Sanepid, doświadczenie w pracy magazynowej co najmniej 1 rok;

Zakres obowiązków: rozładunek i załadunek surowca, kompleksowe prace związane z obsługą magazynu (wystawianie dokumentów magazynowych), dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu, wydawanie surowca do produkcji, dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy;

KONTAKT: dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane podczas II Powiatowych Targów Pracy i Aktywności Społecznej, 17 kwietnia 2014r., POSiR, Pszczyna ul. Zamenhofa 5a, ponadto istnieje możliwość kontaktu mailowego z Agencją, e-mail:rekrutacja@hrconsultingpartners.com.pl lub osobiści w Zakładach Mięsnych Henryk Kania S.A., Pszczyna, ul. Korczaka 5.